Home Zprávy Nové kanceláře STRV v Brně: Více než jen pracovní prostor

Nové kanceláře STRV v Brně: Více než jen pracovní prostor

by Redakce
Brno_Office_STRV

Brněnští designéři a vývojáři českého STRV se stěhují do nových kanceláří. Rostoucí tým nově sídlí ve dvakrát větším prostoru v kancelářském areálu Vlněna s kapacitou až 55 pracovních míst. Za realizací interiéru o rozloze 609 m² s výhledem na centrum Brna stojí studio U1 Interiors a Veronika Muzikářová, hlavní autorka návrhu. Srdce kanceláře tvoří kuchyně s dominantním stolem, který spojuje vnitřní eventový prostor s venkovní terasou v jeden živý ekosystém. Designově míří brněnské kanceláře STRV výše než ty pražské, které se od svého otevření v roce 2016 umístily v žebříčcích Kanceláře roku nebo Zasedačka roku.

Český tým designérů a vývojářů STRV dokázal v posledních letech navzdory všem globálním krizím růst. V Brně se společnosti daří kontinuálně nabírat nové posily, proto se z kanceláře otevřené v roce 2018 pro 30 zaměstnanců přesouvají do dvakrát tak velkého prostoru s 55 pracovními místy. Původní lokalitu si místní tým ale zamiloval natolik, že se nestěhoval daleko – zůstává v office parku Vlněna, jen pár kroků od centra Brna.

Strategická investice do budoucnosti

„Pražská část týmu sídlí v kancelářích v Karlíně, které již posbíraly nejedno ocenění. Nyní přišlo na řadu Brno, kde jsme se rozhodli náš atraktivní design dovést k dokonalosti. Spolu s U1 Interiors jsme navrhli prostory přesně v duchu STRV. Jsou odvážné, zároveň ale designově čisté, funkční a mají centrální prvek, který je středobodem života v kanceláři. V Brně se nám daří poslední roky nabírat špičkové lidi a místní tým rychle roste, proto nové kanceláře vnímáme jako strategickou investici do budoucího úspěchu celé firmy a dali jsme si na nich opravdu záležet,“ popisuje důvody pro stěhování brněnské pobočky Lubo Smid, spoluzakladatel a CEO STRV.

Lubo-Smid_STRV
Lubo Smid, CEO STRV. Autor: STRV

Unikátní prostor na vrcholu Brna

Nově brněnský tým pracující na vývoji digitálních produktů pro klienty z celého světa sídlí v posledním, sedmém patře budovy o rozloze 609 m². Největší předností prostoru plného světla je rozhled na všechny strany doplněný velkorysou terasou, pod kterou se rozkládá samotné centrum Brna. 

„Prostor je koncipován tak, aby se jednotlivé zóny do sebe prolínaly, prostor působil vzdušně a hravě s důrazem na otevřenost, propojenost a přirozené světlo. Vizuální styl navazuje na identitu STRV, je jednoduchý, minimalistický, přesto hravý a nadčasový. Na první pohled nepraktické zešikmení fasády je v projektu využito a stává se z této šikminy dominanta, která se propisuje i v centrálním prostoru,“ vysvětluje Veronika Muzikářová, designérka U1 Interiors, která má projekt na starost.

Číst dále

AI Crunch

Online magazín AI Crunch přináší informace ze světa umělé inteligence. Sleduj nové trendy a nadějné startupy využívající potenciál AI. Obsah pro tebe chroustáme do čtivé podoby.

©2024 AI Crunch