Home Inzerce AI Crunch Voice

AI Crunch Voice

by Redakce
AI Crunch

Buď vidět na AI Crunch

Online magazín AI Crunch vám přináší informace ze světa umělé inteligence. Pro maximální komfort tady nenajdete žádné reklamy, vyskakovací okna ani všudepřítomné bannery. A tak to i zůstane. 😉

Aby však bylo možné AI Crunch udržitelně budovat a dál rozvíjet, je určitý příjem potřeba. K tomu slouží AI Crunch Voice. Tento formát je finančně podpořený protistranou. Jedná se tedy o tradiční advertorial v klasickém smyslu? Ne!

Celý výstup je vždy redakčně zpracovaný. Klademe důraz na to, aby výstup byl vyvážený a přinášel vám podstatné informace. Čtenář je vždy v centru zájmu. Profil čtenáře najdete níže. Výstup vždy musí přinášet přidanou hodnotu. V žádném případě se nejedná o pouhou placenou reklamu.

Máte služby nebo produkt, který AI využívá? Chcete být na AI Crunch vidět? Vyzkoušejte AI Crunch Voice a buďte na očích potenciálním zákazníkům, investorům nebo třeba i budoucím kolegům.

V případě zájmu o spolupráci napište na náš email přes tlačítko níže nebo volejte +420 775 408 578.

Profil čtenářů AI Crunch

AI Crunch každý měsíc navštíví tisíce čtenářů. Oproti běžné populaci je u nich vyšší zastoupení lidí s VŠ vzděláním. Mezi čtenáři je nadprůměrné zastoupení lidí s vyšším příjmem. Nejčastěji pochází z Prahy a dalších velkých měst v ČR. Zajímají se o AI a technologie. 
 

Jedná se tedy jen o lidi z oboru IT? Určitě ne! Pracují třeba v marketingu, obchodu, financích, operations, analytice, v managementu atd.

Mezi čtenáři je vyšší zastoupení mužů než žen. Primární věková skupina je 30-44 let, dále 18-29 let.

V případě zájmu o spolupráci napište na náš email přes tlačítko níže nebo volejte +420 775 408 578.

AI Crunch
AI Crunch

Online magazín AI Crunch přináší informace ze světa umělé inteligence. Sleduj nové trendy a nadějné startupy využívající potenciál AI. Obsah pro tebe chroustáme do čtivé podoby.

©2024 AI Crunch