Home Nástroje DeepL Write: Využijte sílu umělé inteligence pro vylepšení textů

DeepL Write: Využijte sílu umělé inteligence pro vylepšení textů

by Redakce
MacBook Pro na bílém stole s DeepL Write

Zlepšete své psaní s DeepL Write

Pokud chcete zlepšit kvalitu svých psaných výstupů a vyvarovat se chyb, tak možná znáte Grammarly. Společnost DeepL nyní přichází s novým nástrojem, který využívá umělou inteligenci pro psaní a opravování textů v angličtině a němčině. DeepL Write je zcela novým produktem od stejné společnosti, která stojí za oceněným překladačem DeepL.

Jak DeepL Write funguje?

DeepL Write pracuje na základě neuronových sítí, které se učí z milionů textů a jejich kvality. Tato umělá inteligence dokáže rozpoznat kontext, slovní druhy, stylistiku a další aspekty jazyka. Na základě této analýzy vám nástroj navrhne změny, které zlepší váš text. Pokud se obáváte gramatických a pravopisných chyb, nebojte se – DeepL Write vám ukáže, kde jsou chyby a jak je opravit.

DeepLWrite_SentenceAlternatives_JAN2023
Uživatelské prostředí DeepL Write. Zdroj: DeepL

Zdarma a pro všechny

DeepL Write je ideální pro všechny, kteří potřebují psát a opravovat texty v angličtině a němčině. V současné době je nástroj ve fázi beta testování a je k dispozici zcela zdarma. DeepL Write vám ušetří hodiny práce a pomůže vám zlepšit kvalitu vašich textů.

Tip: DeepL Write také podporuje rozšíření pro Chrome (zde) a Microsoft Edge (zde)

O společnosti DeepL

DeepL je společnost, která se zabývá vývojem a provozem služby neuronového strojového překladu DeepL Translator. DeepL byla založena v roce 2017 Jaroslawem Kutylowskim. DeepL Translator původně nabízel překlady mezi sedmi evropskými jazyky a postupně byl rozšířen na podporu 31 jazyků. Jeho algoritmus využívá konvoluční neuronové sítě a angličtinu jako pivotní jazyk.

DeepL je jednou z nejrychleji rostoucích společností v oblasti umělé inteligence a strojového učení. V roce 2020 dosáhla společnost více než miliardy přeložených slov denně a více než 200 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Společnost také pravidelně testuje svou kvalitu překladu proti konkurenci, jako jsou Google Translate nebo Microsoft Translator, a dosahuje lepších výsledků.

Tip: rád/a využíváš chytré nástroje? Zjisti víc o nástroji Notion poháněným umělou inteligencí.

kutylowski
Foto: Zakladatel a CEO DeepL Jaroslaw Kutylowski. Zdroj: DeepL

Číst dále

AI Crunch

Online magazín AI Crunch přináší informace ze světa umělé inteligence. Sleduj nové trendy a nadějné startupy využívající potenciál AI. Obsah pro tebe chroustáme do čtivé podoby.

©2024 AI Crunch