Home Zprávy TeeTime: 20 let průkopnictví v digitalizaci golfu v Evropě

TeeTime: 20 let průkopnictví v digitalizaci golfu v Evropě

by Redakce
Sára Kubelková - TeeTime

TeeTime, průkopnická společnost v digitalizaci golfu v Evropě, která se zasloužila zavedení golfového procesu v jeho dnešní podobě v České republice, se připravuje na novou éru růstu a inovací. Za uplynulých 20 let se TeeTime etabloval jako lídr v oblasti popularizace golfového sportu a stal se expertem na vývoj softwaru pro golfová hřiště i hráče. Golfový průmysl je progresivní a společnost si uvědomuje, že vývoj je klíčový proto, aby se mohli udržet na špici tohoto odvětví.

Vývoj je pro nás klíčový,“ říká Sára Kubelková, CEO společnosti TeeTime a dodává: „Budujeme propracovanou obchodní strategii, jejímž cílem je využít jednoduchou transakci nákupu hry online a přinést hřišti i golfistům něco navíc. Naším cílem je vytvořit soudržnou komunitu, která bude těžit ze své vášně pro golf. Tato komunita bude dokonale propojena se svými oblíbenými hřišti a za svou hru získá odměny od partnerů i od nás.“

Autor: TeeTime

Silná firma potřebuje silné zaměstnance

Společnost také nedávno prošla změnou ve vedení, což vedlo k výraznému posunu v jejím fungování. TeeTime se teď zaměřuje hlavně na výkon a realizaci a pracuje na tom, aby jejich produkty byly inovativní a kvalitní. „Teď zrovna onboardujeme skvělé šikovné nováčky. I když jsou někteří možná nováčky u nás, v businessu jsou skutečnými a zkušenými odborníky. Hlavně v marketingu nastane velký zlom. Všichni jsou neskutečně schopní a zaměření na výkon a exekutivu,“ říká Kubelková z TeeTime.

Sára Kubelková - TeeTime
Sára Kubelková, CEO @ TeeTime. Autor: TeeTime

Využití technologií, které teď hýbou celým světem

Mimo jiné TeeTime pracuje i na vývoji nového systému, který nahradí stávající OPS1, se svým partnerem Cleevio. Systémy TeeTime nejsou jen aplikace, ale každodenní nástroje pro práci několika stovek lidí. Nový systém bude jedinečný především svou intuitivností. Příkladem může být i fakt, že žádný z jejich konkurentů zatím nedokáže odbavit golfové hřiště od A do Z.

V plánu je při jeho vývoji využít rovněž umělou inteligenci (AI). AI může pomoci například s individuálními potřebami uživatelů, prací s daty a vytvořením personalizované domovské stránky pro každého hráče, aby se mu zobrazilo jen to, co ho skutečně zajímá.

 

Nový systém TeeTime
Autor: TeeTime

Jsme nadšeni změnami, které jsme provedli a směrem, kterým se ubíráme. Náš cíl je jasný, platforma, která pro golf a volný čas přinese benefity a pohodlí hřištím a hráčům v celé Evropě. Jsme odhodláni vybudovat soudržnou komunitu, která bude těžit ze své vášně pro golf, a věříme, že s podporou našich skvělých hřišť a velkého know-how, které bylo v průběhu let ve společnosti nasbíráno, můžeme tohoto cíle dosáhnout,“ popisuje Sára Kubelková.

Využití AI v podnikání - AI startupy

Číst dále

AI Crunch

Online magazín AI Crunch přináší informace ze světa umělé inteligence. Sleduj nové trendy a nadějné startupy využívající potenciál AI. Obsah pro tebe chroustáme do čtivé podoby.

©2024 AI Crunch