Home Zprávy Připojte se na celodenní konferenci Lamaday.ai a objevte svět umělé inteligence a vzdělávání

Připojte se na celodenní konferenci Lamaday.ai a objevte svět umělé inteligence a vzdělávání

by Redakce
lamaday konference

Už 4. listopadu 2023 se Praha může těšit na konferenci Lamaday.ai. Akce pořádaná v krásném prostředí business hubu Opero v rámci Dnů AI propojuje svět umělé inteligence a vzdělávání je vhodná pro celé spektrum účastníků – od rodičů a vyučujících, až po nadšence a odborníky v oblasti AI.

Co vás čeká na konferenci Lamaday.ai?

Celodenní program zahrnuje přednášky, workshopy a panelovou diskusi. Pozvání přijali řečníci, kteří jsou skutečnými experty ve svém oboru – vědecký novinář Petr Koubský, programátor David Grudl, advokátka Petra Dolejšová, technologický mentor Marv Shamma,  Google koordinátor pro vzdělávání Josef Dašek a další.

„Omyly a nedorozumění týkající se AI často plynou z toho, že nevíme, jak přesně funguje, jak je „udělaná vevnitř.“, říká Petr Koubský. Na konferenci Lamaday.ai se tak účastníci mohou “nechat nachytřit”, rozptýlit své obavy z neznáma, inspirovat se a nadchnout. S kapacitou pro 100 účastníků přímo na místě a s online streamem pro další zájemce je Lamaday.ai hlavním setkáním tohoto podzimu pro všechny, kdo mají zájem o oblast AI a vzdělávání ve spojení s moderními technologiemi. Pro účastníky je samozřejmě zajištěno občerstvení a také možnost “networkovat”.

„Jak integrovat umělou inteligenci do škol, abychom (nejen) v dětech podporovali kreativitu a kritické myšlení, je aktuálně velké téma a výzva zároveň. Zorganizovat na toto téma praktickou konferenci mi dává velký smysl.“ říká Eva Čapková, zakladatelka Lamaday.ai. I z tohoto důvodu je na akci zajištěno hlídání pro menší děti, aby si mohli akci užít i jinak zaneprázdnění rodiče.

Lístky na akci jsou k dispozici na stránkách www.lamaday.ai.

CAUI-banner-aicrunch

Číst dále

AI Crunch

Online magazín AI Crunch přináší informace ze světa umělé inteligence. Sleduj nové trendy a nadějné startupy využívající potenciál AI. Obsah pro tebe chroustáme do čtivé podoby.

©2024 AI Crunch