Home Zprávy Přelomová AI konference? ČAUI organizuje Zážeh AI transformace!

Přelomová AI konference? ČAUI organizuje Zážeh AI transformace!

by Redakce
Zážeh AI transformace

Česká asociace umělé inteligence pořádá dne 4. března v pražském Next Zone velmi zajímavou konferenci nesoucí název Zážeh AI transformace. Jejím cílem je odstartovat AI transformaci českých firem i jednotlivců, kteří chtějí od teorie minulého roku přejít k praxi i nejmodernějším technologiím roku 2024.

Program z budoucnosti

Na programu AI konference Zážeh AI transformace je celkem 6 inspirativních přednášek a 2 panelové diskuze. Ty se zaměří na nejzajímavější případové studie, očekávané trendy, národní strategii umělé inteligence i hledání rovnováhy mezi regulacemi a technologickou inovací. Mezi speakery nechybí zástupci subjektů jako: Creative Dock, Big Hub, Ministerstvo průmyslu a obchodu, MAMA AI, Gauss Algoritmic, Středočeský kraj či Legitas advokátní kancelář.

„V roce 2023 jsem navštívil asi každou větší AI konferenci v České republice. Program jsem tak společně se členy České asociace umělé inteligence pečlivě sestavili tak, abychom nabídli zcela nový pohled a pořádnou inspiraci k akci. Chceme zažehnout AI transformaci,“ prozrazuje Lukáš Benzl, ředitel České asociace umělé inteligence.

Součástí programu bude také networking, díky kterému mají účastníci možnost osobně poznat AI odborníky z výběru více než 100 firemních členů České asociace umělé inteligence. To vše se zárukou přátelské atmosféry a skvělého občerstvení pro všechny. Kdo chce odpočítat zážeh AI transformace společně s dalšími osobnostmi českého AI ekosystému, má neopakovatelnou příležitost. Příležitost být u startu něčeho, co zde ještě nikdy nebylo.

Omezený počet vstupenek

Vstupenky jsou již nyní v prodeji na GoOut za cenu 2450 Kč. Vzhledem k omezenému množství vstupenek pro nečleny asociace doporučujeme s nákupem neotálet. Akce je určena pro podnikatele a majitele firem, manažery a vedoucí týmů, IT profesionály, AI vývojáře, HR a personální manažery, finanční analytiky, zástupce vládních a neziskových organizací i lidi s obecným zájmem o AI.

Číst dále

AI Crunch

Online magazín AI Crunch přináší informace ze světa umělé inteligence. Sleduj nové trendy a nadějné startupy využívající potenciál AI. Obsah pro tebe chroustáme do čtivé podoby.

©2024 AI Crunch