Home Zprávy Pouze 4 % bank jsou připravena na změny poháněné umělou inteligencí! Změní to konference AI transformace financí?

Pouze 4 % bank jsou připravena na změny poháněné umělou inteligencí! Změní to konference AI transformace financí?

by Redakce
Transformace financí

Finanční svět vstupuje do éry umělé inteligence, ale málokdo má jasnou strategii. To dokazuje také World Retail Banking Report 2024, podle kterého jsou pouze 4 % bank připravena na „AI transformaci“ poháněnou generativní AI. Udělejte krok do budoucnosti s předními odborníky, nejnovějšími případovými studiemi a inspirativními diskuzemi. Zúčastněte se konference AI transformace financí, kterou přináší Česká asociace umělé inteligence.

Finanční revoluce začíná s AI

Know-how, data, případové studie i nejmodernější AI technologie. Nejen to přinese strategická konference, která proběhne dne 29. dubna od 9:00 v enforum event space (Komplex Rustonka – budova R3 Sokolovská 695/115b 186 00 Praha 8 – Karlín) v pražském Karlíně. Na místě se setkají zástupci bankovního sektoru, AI odborníci, fintech startupy, poradenské společnosti, ekonomové či technologičtí nadšenci.

Účastníci se mohou těšit na několik přednášek a panelové diskuze se zajímavými osobnostmi ze světa AI i financí. Na programu nechybí jména jako: 

  • Vratislav Kalenda, Founder & CEO v Applifting 
  • Karin Fuentesová, Founder & CEO v Digitoo 
  • Michal Ambler, AI Lead v EY Česká republika 
  • Martin Gerneš, Data Platform Tribe Lead v Komerční banka 
  • Martin Hajný, Specialist AI/NLP/GenAI v Raiffeisenbank 
  • Jan Laštůvka, Founder & CEO v Lemonero

Program, který začíná networkingovou snídaní, bude obohacen ještě o další zajímavá témata a přednášky. Partnerem konference je Česká fintechová asociace.

Vstupenky do budoucnosti peněz

Budoucnost financí jde ruku v ruce s možnostmi a výzvami, které umělá inteligence přináší. Přijďte odhalit nečekané do enforum event space již 29. dubna od 9:00. Vstupenky jsou k dispozici již nyní na GoOut za částku 2 750 Kč.

AI transformace financí

Číst dále

AI Crunch

Online magazín AI Crunch přináší informace ze světa umělé inteligence. Sleduj nové trendy a nadějné startupy využívající potenciál AI. Obsah pro tebe chroustáme do čtivé podoby.

©2024 AI Crunch