Home Startupy Leadhub integroval revoluční AI ChatGPT do e-mailového editoru

Leadhub integroval revoluční AI ChatGPT do e-mailového editoru

by Redakce
Ladislav Hrbáček

Leadhub, který vyvíjí nástroj pro marketingovou automatizaci a e-mailing pro e-shopy, přichází s inovací, která odráží nejnovější trendy v oboru. Do svého e-mailového editoru zaintegroval pokročilou umělou inteligenci ChatGPT, která uživatelům nabízí efektivně tvořit texty e-mailových kampaní díky sadě před-připravených příkazů, které nejvíce odpovídají potřebám tvorby kampaní, typicky automatické návrhy Předmětu e-mailu dle jeho obsahu, nebo popisu benefitů produktu.

Český startup Leadhub, specializující se na marketingovou automatizaci a e-mailing pro e-shopy, dokázal rychle reagovat na současné trendy a do svého e-mailového editoru integroval ChatGPT. Tato pokročilá AI technologie umožní uživatelům vytvářet e-mailové kampaně snadno a efektivně.

Leadhub nyní díky integraci ChatGPT nabízí svým uživatelům sadu úplně nových funkcí zdarma, které jim již nyní šetří hodiny práce. Umělá inteligence zákazníkům Leadhubu:

  • napíše text na libovolné téma
  • navrhne předmět e-mailu na základě vybraného textu
  • umí přeformulovat původní text a navrhnout několik alternativ
  • text na požádání zkrátí
  • vytvoří nadpis z textu
ChatGPT jako magická hůlka v Leadhubu
ChatGPT jako magická hůlka v Leadhubu

Navíc přesně podle specifických příkazů uživatele. A funkce má mezi zákazníky úspěch. Jak říká zakladatel Leadhubu, Ladislav Hrbáček: Trvale se snažíme přicházet s nápady, jak e-shopařům nebo jejich marketérům zjednodušit práci. Hned u prvních experimentů s ChatGPT bylo jasné, že tato technologie jim může zásadně usnadnit život, protože jim s některými úkoly pomůže stejně, jako externí copywriter. A první reakce zákazníků to potvrzují. Je více než jasné, že podobných integrací bude nejen v rámci marketingových technologií rapidně  přibývat.”

Ladislav Hrbáček
Ladislav Hrbáček, zakladatel Leadhub
AI Crunch banner

Číst dále

©2023 AI Crunch