Home Startupy Leadhub integroval revoluční AI ChatGPT do e-mailového editoru

Leadhub integroval revoluční AI ChatGPT do e-mailového editoru

by Redakce
Ladislav Hrbáček

Leadhub, který vyvíjí nástroj pro marketingovou automatizaci a e-mailing pro e-shopy, přichází s inovací, která odráží nejnovější trendy v oboru. Do svého e-mailového editoru zaintegroval pokročilou umělou inteligenci ChatGPT, která uživatelům nabízí efektivně tvořit texty e-mailových kampaní díky sadě před-připravených příkazů, které nejvíce odpovídají potřebám tvorby kampaní, typicky automatické návrhy Předmětu e-mailu dle jeho obsahu, nebo popisu benefitů produktu.

Český startup Leadhub, specializující se na marketingovou automatizaci a e-mailing pro e-shopy, dokázal rychle reagovat na současné trendy a do svého e-mailového editoru integroval ChatGPT. Tato pokročilá AI technologie umožní uživatelům vytvářet e-mailové kampaně snadno a efektivně.

Leadhub nyní díky integraci ChatGPT nabízí svým uživatelům sadu úplně nových funkcí zdarma, které jim již nyní šetří hodiny práce. Umělá inteligence zákazníkům Leadhubu:

  • napíše text na libovolné téma
  • navrhne předmět e-mailu na základě vybraného textu
  • umí přeformulovat původní text a navrhnout několik alternativ
  • text na požádání zkrátí
  • vytvoří nadpis z textu
ChatGPT jako magická hůlka v Leadhubu
ChatGPT jako magická hůlka v Leadhubu

Navíc přesně podle specifických příkazů uživatele. A funkce má mezi zákazníky úspěch. Jak říká zakladatel Leadhubu, Ladislav Hrbáček: Trvale se snažíme přicházet s nápady, jak e-shopařům nebo jejich marketérům zjednodušit práci. Hned u prvních experimentů s ChatGPT bylo jasné, že tato technologie jim může zásadně usnadnit život, protože jim s některými úkoly pomůže stejně, jako externí copywriter. A první reakce zákazníků to potvrzují. Je více než jasné, že podobných integrací bude nejen v rámci marketingových technologií rapidně  přibývat.”

Ladislav Hrbáček
Ladislav Hrbáček, zakladatel Leadhub
AI Crunch banner

Číst dále

AI Crunch

Online magazín AI Crunch přináší informace ze světa umělé inteligence. Sleduj nové trendy a nadějné startupy využívající potenciál AI. Obsah pro tebe chroustáme do čtivé podoby.

©2024 AI Crunch