Home Nástroje Asana představila své novinky. Nastává nová éra řízení práce?

Asana představila své novinky. Nastává nová éra řízení práce?

by Redakce
Asana

Asana, přední platforma pro řízení práce, oznámila své nejnovější produktové novinky zaměřené na generativní umělou inteligenci. V rámci své platformy zavádí Asana Intelligence, která umožní organizacím urychlit rozhodování, zvýšit produktivitu a zaměřit se na to, co je důležité.

Asana Intelligence: Průlom v kombinaci lidské a AI práce

Jedinečností Asana Intelligence je kombinace síly umělé inteligence s tzv. Asana Work Graph®, což je rozsáhlý propojený mapový systém dat organizace. Tím Asana umožní svým týmům pracovat efektivněji a získat tak náskok potřebný pro rychlejší splnění obchodních cílů.

Asana
Autor: Asana

Rychlejší rozhodování a vyšší produktivita

Asana Intelligence nabízí několik klíčových funkcí:

  • Zrychlení rozhodování: Nabízí doporučení zdrojů pro dosažení cílů na základě kapacity týmu a měnících se obchodních priorit. Identifikuje možné problémy a překážky, čímž umožňuje efektivní posun směrem k cílům společnosti.
  • Zlepšení produktivity: Vytváří automatizované plány na základě cílů; navrhuje a implementuje zlepšení pracovních postupů pro dosažení rychlejších výsledků.
  • Maximální dopad: Poskytuje aktuální odpovědi a vhledy do projektů bez nutnosti dalších schůzek. Generuje vlastní pole, chytrá pravidla a návrhy pro lepší strukturu projektů.
Asana
Autor: Asana

Asana AI Principles: Vedení v oblasti umělé inteligence

Společnost Asana také kodifikovala sadu principů umělé inteligence, které vytyčují její výzkum a vývojové úsilí. Zde je jejich výčet:

  1. Umělá inteligence by měla lidem pomáhat dosahovat jejich cílů
  2. Navrhujeme pro týmy složené z lidí a umělé inteligence
  3. Lidé jsou odpovědní za svá rozhodnutí
  4. Krátkodobě i dlouhodobě dbáme na bezpečnost
  5. Podporujeme transparentnost v praxi i v produktech

Chcete být mezi prvními, kdo vyzkouší nově představené funkce? Na čekací listinu se můžete zapsat zde.

Číst dále

AI Crunch

Online magazín AI Crunch přináší informace ze světa umělé inteligence. Sleduj nové trendy a nadějné startupy využívající potenciál AI. Obsah pro tebe chroustáme do čtivé podoby.

©2024 AI Crunch