Home Zprávy AI Date #2: zefektivněte digitální produkci díky ověřeným AI nástrojům a postupům

AI Date #2: zefektivněte digitální produkci díky ověřeným AI nástrojům a postupům

by Redakce
AI Date

Jak využívat AI nástroje v marketingu naplno? Které postupy mohou už nyní ušetřit hromadu práce? Anebo kterým není dobré bezhlavě důvěřovat? Setkání AI Date #2, které proběhne už 4. června 2024 od 17:00 v kancelářích Mo-cha, se zaměří na všechny možnosti využití umělé inteligence v digitální produkci. Účastníci budou moci vést u tzv. roundtablů odborné diskuze na daná témata s Davidem Ducem, Samuelem Bognerem, Ondrášem Petržilkou nebo Barborou Brabcovou. AI Crunch je mediálním partnerem akce.

Podvečerní setkání AI Date #2 chce především inspirovat, motivovat a posouvat dopředu. Na své si tak přijdou marketingoví specialisté, freelanceři, zástupci marketingových agentur i AI nadšenci. Účastníci se zde mohou potkat s profesionály, kteří jim u kulatých stolů rozšíří obzory v tom, jak jim AI může pomoci v různých oblastech produkce digitálních agentur.

Úvodu a moderaci setkání se ujme Barbora Malinovská, která pomáhá firmám propojit svět technologií s lidskými dovednostmi a věnuje se zavádění digitálních nástrojů a AI do HR a manažerských procesů v českých i nadnárodních firmách. Je v současnosti zároveň vedoucí pracovní skupiny AI v managementu v České asociaci umělé inteligence.

Výběr ze 3 roundtablů

Po krátkém úvodu se účastníci rozdělí do skupin a v uzavřené místnosti se u kulatého stolu sejdou s vybraným odborníkem a omezeným počtem účastníků. Ponoří se tak do daného tématu opravdu do hloubky a získají odpovědi i na složité otázky, které při konferencích nebo workshopech lehce zapadnou.

Prvním roundtablem bude provázet Barbora Brabcová, zakladatelka poradenské firmy Bebecon. Účastníky krátce provede úvodem do umělé inteligence a její rolí v marketingu. Podívá se s nimi také na přehled nejnovějších AI nástrojů používaných v marketingu, ale nebude chybět ani praktické využití ChatGPT a podobných AI modelů.

Barbora Brabcová

Druhou možností bude společný roundtable s Davidem Ducem, spoluzakladatelem ShortPRO, a Samuelem Bognerem, Creative Directorem v ShortPRO. Pro zájemce si připravili interaktivní workshop, na němž se ponoří do světa umělé inteligence ve videoprodukci. Během 90 minutového setkání společně prozkoumají, jak AI transformuje způsob, jakým se vytváří a edituje video obsah.

David Duc a Samuel Bogner

Třetí roundtable si vezme pod křídla Ondráš Petržilka, Creative Team Leader v digitální agentuře Taste, a trochu své účastníky přibrzdí v úvahách, že designéři už to mají jen na jeden klik. Během stanoveného času předloží reálné zkušenosti a příklady, na kterých ukáže, že i přes pokrok v oblasti AI, práce designérů zůstává nezastupitelná a vyžaduje mnohem více než pouhé kliknutí.

Setkání AI Date #2, pořádané digitální agenturou Taste, slibuje hloubkový vhled do AI témat, které účastníky opravdu zajímají. Těšit se mohou i na výborný catering a společný networking. Vstupenky jsou k dostání na webu www.aidate.cz.

Číst dále

AI Crunch

Online magazín AI Crunch přináší informace ze světa umělé inteligence. Sleduj nové trendy a nadějné startupy využívající potenciál AI. Obsah pro tebe chroustáme do čtivé podoby.

©2024 AI Crunch